BOYDAK: Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile bir mesaj yayınlayarak tüm basın mensuplarını kutladı.

Basın mensuplarının kamuoyuna haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyona sahip olduklarını belirten Başkan Boydak, “Toplumun bilgilendirilmesi, ışık tutulması, ülke yararına yönlendirilmesi ve aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirmek belki de dünyanın en zor işlerinden bir tanesidir. Arkadaşlarımızın tüm güç koşullara rağmen görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiklerini biliyoruz. Zor şartlar altında görev yapmaya çalışboydak gazeteci [640x480]an arkadaşlarımıza da bu vesile ile kolaylıklar diliyorum” dedi.

Gazetecilik mesleğinin çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Boydak, “Bu mesleğin çok önemli olduğunu biliyorum. Yeter ki iyi niyetle ve objektif bir şekilde toplumun haber alma özgürlüğüne destek verilsin. Haber almaların özgürce yaşandığı ülkeler gelişmiş ülkelerdir. Bu ülkelerin gelişmesine de gazetecilerin büyük bir katkısının olduğunu söyleyebilirim. Özgürlüklerin gelişmediği bir ülkenin gelişmesinden de söz etmek mümkün değildir. Bu duygu ve düşüncelerle çalışan gazeteci arkadaşlarımızın bu günlerini kutluyor,  daha nice böyle günlere kavuşmalarını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın