BOŞ MAKAMLARA ATAMA YAPILDI, BAZILARI GÖREVDEN ALINDI

Başbakanlık ile başbakan yardımcılığı, Avrupa Birliği, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Ekonomi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Millî Eğitim, Millî Savunma ve Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Başbakanlık’ta açık bulunan Başbakanlık Müşavirliğine Ayşe Hilal Sayan Koytak atandı. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan Vakıflar Meclisi üyeliğine Dursun Topaloğlu atandı. Tunceli İl Müftülüğü’ne Ömer Kardaş, açık bulunan Kilis İl Müftülüğü’ne Mahmut Karatepe atandı.
Avrupa Birliği Bakanlığı’nda açık bulunan Müsteşarlığa Büyükelçi Rauf Engin Soysal atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Tapu ve Kadastro Şanlıurfa Bölge Müdürü Cengiz Yıldırım, Tapu ve Kadastro Denizli Bölge Müdürü Semih Ural, Tapu ve Kadastro Konya Bölge Müdürü Tugay Kaya, Tapu ve Kadastro Kayseri Bölge Müdürü Hüseyin Erdoğan Büyükboyacı, Tapu ve Kadastro Hatay Bölge Müdürü Burhan Göksu, başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

Dışişleri Bakanlığı’nda açık bulunan Merkezi ve Orta Avrupa Genel Müdür Yardımcılığı’na Meltem Büyükkarakaş, açık bulunan Protokol Genel Müdür Yardımcılığı’na Ahmet Cemil Miroğlu, açık bulunan Dış Politika Danışma Kurulu üyeliğine Büyükelçi Ahmet Yıldız’ın atanması yapıldı. Ekonomi Bakanlığı’nda açık bulunan Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü’ne Mehmet Karabay, açık bulunan Anlaşmalar Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı’na Mustafa Tuzcu, açık bulunan İhracat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı’na Şaban Kaan Özdemir, açık bulunan Personel Dairesi Başkanlığı’na Mustafa Süleyman Beşli atandı. Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda açık bulunan Yenilenebilir Enerji Genel Müdür Yardımcılığı’na Ramazan Usta atandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda açık bulunan Bakanlık Müşavirliği’ne Tuğçe Özer atandı. Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı’nda açık bulunan göstergeli Uşak İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne Erkan Kahraman, açık bulunan Kütahya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne Ender Muhammed Gümüş, açık bulunan Tekirdağ İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne Zekeriya Sarıkoca atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda açık bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü’ne, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Erkan, açık bulunan Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcılığı’na Mikayil Kılıç, açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığı’na Osman Nuri Beyhan, açık bulunan Kırklareli Ticaret İl Müdürlüğü’ne Gültekin Hadi, açık bulunan Amasya Ticaret İl Müdürlüğü’ne Ahmet Akbay, açık bulunan Aksaray Ticaret İl Müdürlüğü’ne Vahit Özer, açık bulunan Ankara Ticaret İl Müdürlüğü’ne Ekrem Yıldız, açık bulunan Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Erdem Akılotu, açık bulunan Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliği’ne Gümrük ve Ticaret Müfettişi Alpay Aras, açık bulunan Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Murat Çimen, açık bulunan Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliği’ne, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Yusuf Biçer atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda Devlet Opera Ve Balesi Genel Müdürü Rengim Gökmen, Mardin İl Kültür ve Turizm Müdürü Davut Beliktay, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Gedik, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz, başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı. Açık bulunan Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Kemal Dokuz atandı.

Millî Eğitim Bakanlığı’nda açık bulunan Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Metin Yalçın, açık bulunan Bilecik İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne İsmail Altınkaynak, açık bulunan Ağrı İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Hatem Dursun, açık bulunan Tunceli İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Ali Eyyüpkoca, açık bulunan Adıyaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Seyfi Özkan, açık bulunan Çorum İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Seyit Ali Büyük, açık bulunan Hakkari İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Mahmut Kurtaran, açık bulunan Samsun İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Aytekin Girgin, açık bulunan Trabzon İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne Hızır Aktaş atandı. Millî Savunma Bakanlığı’nda 7 (yedi) yedek subay askerî hâkimin yeni görev yerlerine atanmaları 357 sayılı Askerî Hâkimler Kanunu’ ilgili maddelerine göre yapıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda açık bulunan Konya 8. Bölge Müdürlüğü’ne Yılmaz Kocaman, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan Çoruh Projeleri Artvin 26. Bölge Müdürlüğü’ne Dinçer Aydoğan’ın atanması yapıldı

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri ve çevresinde hava donduracak

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü/ Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Sivas ve Yozgat …