BELEDİYEYE GELEN HERKESE SICAK İÇECEK

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak belediye’ye her ne iş olursa olsun ziyarette bulunan vatandaşlara sıcak içecek ikramında bulunduklarını bildirdi.

Melikgazi Belediyesine her hangi bir iş takibi için gelen her vatandaşı misafir olarak gördüklerini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, misafir olarak değerlendirilen her vatandaşa halkla ilişkilerde yeni bir uygulama ile sıcak çay, kahve, nescafe ve bitki çayı ikramında bulunduklarını kaydetti.

Her katta ve koridorda yer alan elektrikli semaver ve sıcak su demlikleri ile vatandaşların kendi sıcak içeceklerini kendilerinin alacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

“Melikgazi Belediyesi olarak halkla ilişkiler de yeni bir uygulama başlattık. Bu çalışma ile belediyemize ister iş takibi, ister ise bir ziyaret için gelen vatandaşlarımız her koridor ve her katta bulunan ikram masalarından ücretsiz içecek alabilecektir. Belediyenin ikramını kendisinin bizzat alacağı bir uygulama da aynı zamanda belediyede görev yapan personel de yararlanabilecektir. Sıcak demli hazır çay yanında nescafe ve çeşitli bitki çaylarının da yer aldığı ikram masasından isteyen herkes ücretsiz olarak faydalanacaktır.”

Başkan Büyükkılıç, bu uygulamanın belediye’ye ait zabıta, sosyal ve spor ile atölye tesislerinde de uygulanacağını sözlerine ekledi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Kültür-sanat, magazin-yaşam haberleri (29.12.2021)

“Bir Gün Değil, Her Gün 3 Aralık” etkinliği düzenlendi Erciyes Üniversitesi Engelsiz Kampüs Birimi ve …

Bir cevap yazın