Başkan Çelik Hasta Yakınlarına İftar Verdi

Hastane bahçesi iftar  (1) [640x480] Hastane bahçesi iftar  (2) [640x480] Hastane bahçesi iftar  (3) [640x480] Hastane bahçesi iftar  (4) [640x480]Hastane bahçesi iftar  (5) [640x480] Hastane bahçesi iftar  (6) [640x480] Hastane bahçesi iftar  (7) [640x480] Hastane bahçesi iftar  (8) [640x480]Hastane bahçesi iftar  (9) [640x480] Hastane bahçesi iftar  (10) [640x480]Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarına iftar verdi. Hastane bahçesinde gerçekleştirilen programda Başkan Çelik’e Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de eşlik etti.

Kocasinan Belediyesi olarak yaptıkları her organizasyonun benzerlerinden farklı olmasını istediklerini belirten Başkan Çelik, “Herkes bir yerlerde iftar sofraları açıyor ancak bizim gerçek manada bir iftar sofrasını nereye kurabiliriz dediğimizde aklımıza gelen ilk yerlerden biri burası oldu. İnşallah bu yaptığımız iftar programını gelecek yıllarda geleneksel hale getireceğiz. Bu yıl bu etkinliğin bir denemesini yapmış olduk. Sizler de bizim onur konuğumuz oldunuz. Sahurda da bu konuda sıkıntılar yaşandığı bilgisini aldık. Gelecek sene İnşallah sahur için de özel olarak sahur paketleri hazırlayarak bu hizmetimizi de sürdüreceğiz” dedi.

Ramazan ayının bereket ayı, paylaştıkça değerlerin arttığı ve duaların kabul olduğu bir ay olduğunu hatırlatan Başkan Çelik şöyle devam etti. “Rabbim burada yatan bütün hastalarımıza acil şifalar nasip etsin. İnşallah en kısa sürede buradan şifa bularak ayrılırsınız. Biliyoruz ki hasta olmak zor ancak, şunu da biliyoruz ki hasta yakını olmak daha da zor. Biz de birkaç kez hasta yakını olarak buralarda bulunduk. Sizler burada çok farklı bir durumdasınız bunu biliyoruz. Bizler belediye olarak elimizden geldiğince yol, elektrik, su gibi işler yapıyor olsak da bu işler de bizim sorumluluk alanımıza giriyor. İnşallah önümüzdeki senelerde bu sofralarda daha çok buluşmak istiyoruz”

Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e teşekkür ederek, “Benim için çok farklı bir gün. Şu an çok farklı bir duygu içerisindeyim. Sayın Belediye Başkanımız çok güzel işlere imza atıyor ve adeta gönüllere dokunuyor. Gitmediği yere gitmeye çalışıyor.  Dolayısıyla kendisini tebrik ediyorum. Bu güzel akşamda başta Kocasinan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Programın ardından Başkan Çelik ve beraberindekiler  servis katına çıkarak tedavi gören hastaları da ziyaret edip bir süre sohbet etti.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …