AVRUPA ŞAMPİYONASI İÇİN YAPILAN HAZIRLIK MAÇINDA UKRAYNA İLE 31-31 BERABERE KALDI

Avrupa Şampiyonası Ön Eleme maçları için D Grubunda mücadele verecek A Milli Erkek Hentbol Takımımız yaptığı hazırlık maçında Ukrayna ile 31-31 berabere kaldı.
Atlas Eğitim Spor Kulübü Antrenörü olan Levent Kaya’nın da Antrenör olarak görevlendirildiği Avrupa Şampiyonası Ön Eleme maçlarına az bir süre kalırken son hazırlıklarını tamamlayan A Milli Erkek Hentbol Takımımız Dünya Hentbol ünde söz sahibi olan Ukrayna Milli Takımı ile hazırlık maçı yaptı ve zor geçen maçta millilerimiz son anda bulduğu golle maçtan beraberlikle ayrıldı.
Atlas Eğitim Spor Kulübü Türkiye 1.Lig Antrenörü ve Milli Takım Antrenörümüz Levent Kaya Avrupa Şampiyonası için yapılacak ön eleme maçlarını için artık çok az bir zaman kaldı, 8-10 Haziran tarihlerinde 3 maçımız var ve buradan hiç mağlubiyet almadan çıkmamız gerekmekte, baş antrenörümüz Adnan Öztürk hocamızla birlikte bütün çabamız bu doğrultuda, Ukrayna ile yaptığımız hazırlık maçı birçok eksikliklerimizi görmemizi sağladı dedi. Kaya ilk resmi maçımız 8 Haziranda Letonya ile yapacağız güçlü bir rakip ama ilk maçtan galibiyet alacağımıza inanıyorum, Estonya ve Malta maçlarını da kazanıp 2014 Avrupa Şampiyonasına bir adım daha yaklaşacağız dedi.

Bir yanıt yazın