ASİMDER’İN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN İLGİ

ASİMDER Marmara Bölge Başkanı Ali Gülbey, “Her zaman mazlumların yanındayız” dedi. Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) dün akşam Halkalı Zeynebiye’de halka açık iftar yemeği organazisyonu düzenledi. Verilen yemeğe dernek yöneticilerinin yanı sıra binlerce vatandaş katıldı. Toplu iftar yemeğinde İsrail’in Gazze’ye uyguladığı kanlı politika kınanırken tüm İslam alemine birlik ve beraberlik mesajları verildi.ASİMDER İSTANBUL  (4) [640x480] ASİMDER İSTANBUL  (1) [640x480] ASİMDER İSTANBUL  (2) [640x480] ASİMDER İSTANBUL  (3) [640x480]

ASİMDER Marmara Bölge Başkanı Ali Gülbey, her Ramazan ayında olduğu gibi bu sene de geleneksel toplu iftar organizasyonunu hayata geçirdiklerini belirterek ASİMDER’in mazlumların yanında olduğunu vurguladı. Gülbey, 1915 de Osmanlı, 1992 karabağ hocalı ve 2014 Filistin, Doğu Türkistan ve Türkmen çocuklarının katledildiği bu dünyada  “Artık bebekler ölmesin” ASİMDER olarak Ermeni lobisinin sözde 2015 yılı soykırımın 100.yılı çalışmalarına karşı genel merkezimizin İstanbul için başlatmış olduğu büyük buluşma projesinin ilk adımını atmış bulunuyoruz. “2015 yılı için sende ASİMDER’li ol” sloganıyla yola çıkarak İstanbul merkezli tüm ülke genelinde kampanya başlattık tüm duyarlı vatandaşlarımızı bu kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz dedi.

ASİMDER Marmara Bölge Başkan Yardımcısı Serkan Yarımay ise, tüm İslam aleminin Ramazan ayında biraz daha candan yürekten ibadete sarılması gerektiğini vurguladı.

ASİMDER İstanbul İl Temsilcisi Gündüz Kişi, Ermeni lobisinin desteklediği tüm dernek ve teşkilatların İstanbul da yuvalandığını onun için ASİMDER olarak bizlerde İstanbul’u çok önemsiyoruz dedi. Zeynebiye Camii İmamı Hamit Turan da, herkesin Ramazan ayının bereketinden istifada etmesini dilerken, ASİMDER’e bu zor geçen birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde bizleri bir araya toplanmasına vesile olduğu için teşekkür ederim. Gazze’de yaşananlardan ötürü yüreğinin buruk olduğunu söyledi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …