ASİMDER DEN CHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET..!

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) yönetimi kurulu üyeleri, yapılan kongrenin ardından tekrar CHP Iğdır İl Başkanlığı’na seçilen İlhan Zor’u ziyaret etti.

ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, beraberindeki yönetim kurulu ve kurucu üyeleri ile birlikte CHP Iğdır İl Başkanı İlhan Zor’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten CHP Iğdır İl Başkanı İlhan Zor, CHP olarak ASİMDER’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve desteklediklerini belirtti. Zor, “Türk halkının ulusal bir meselesi olan Ermenilerin Türk milletine yönelik yaptığı katliamları, vahşeti gözler önüne seren bir derneğe CHP olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey ve beraberindekiler, CHP İl Başkanı İlhan Zor’a hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra parti binasından ayrıldılar.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın