ANADOLU’NUN EN MODERN HALİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Anadolu’nun en modern Yaş Sebze ve Meyve Hali tamamlanmak üzere. Kuzey Çevreyoluna paralel olarak uzanan yeni Hal Kompleksinde 118 işyeri bulunuyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Argıncık-Tanpınar Mahallesi’nde inşa edilen Yeni Hal Kompleksi’nde çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. Son rötuşları yapılan yeni Hal binası çok yakında hizmete girecek.

Günümüz şartlarına uygun modern bir tesis olarak hizmet verecek olan yeni Kayseri Hali 110 bin m² alan üzerine kuruldu. 30 bin m² inşaat alanına sahip olan Hal Kompleksi içerisinde herbirisi soğuk hava depolu 118 adet işyeri bulunuyor. Komplekste ayrıca, idare binası, sosyal tesisler, zabıta karakolu ve kademe binası da bulunuyor. Yaklaşık 20 bin m² yeşil alana sahip Hal Kompleksinde, esnafının ve nakliyecilerin kullanacağı otoparklar da yer alıyor.

Modern bir tesis olarak inşa edilen yeni Yaş Sebze ve Meyve Hali önümüzdeki günlerde tamamlanacak ve esnaflara teslim edilecek.  yeni hal (1) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …