ALTINOLUK’TA MAHALLE SAKİNLERİNİ DİNLEDİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.  Memduh Büyükkılıç, Altınoluk Mahallesinde yer alan esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ederek ramazan aylarının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Cuma Namazı sonrası Altınoluk Mahallesi gezisine AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, Belediye Başkan Yardımcıları ile daire müdürleri ve mahalle muhtarları Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’a iştirak ettiler.DSC_9341 [640x480] DSC_9338 [640x480] DSC_9333 [640x480] DSC_9331 [640x480]

Altınoluk Mahallesinde bulunan esnaflar ile Apartman sitelerini gezerek belediye çalışmaları hakkında sohbet eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Altınoluk semtinin de bugün Neslihan caddesi, Ersözlü sokak, Tanır sokak ile bağlantı yollarında bugün asfaltlama çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Altınoluk Mahalle gezisinde vatandaşların ve özellikle ev hanımları ile gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi.

”Mahalleyi gezerek yapılan çalışmalar ile yapılması gerekenleri tespit ettik. Ayrıca asfaltlama çalışmalarına bizzat eşlik ederek vatandaşlarımızla sohbet ettik. Bu sıcak havada oruçlu olarak çalışanlarımıza da teşekkür ediyorum. Bugün bu semtte 3500 ton asfalt kullanılarak güvenli ve seri ulaşımı sağladık. Semtleri gezerek bölge halkı ile sohbet etme imkânı buluyoruz. Bugün Altınoluk mahallesini gezerek esnaf ile sohbet ettik. Her mahalle de olduğu gibi bu mahallemizde de halkın yoğun ilgisi ile karşılaştık. Altınoluk mahallesi bağ ve sayfiye alanları ile çok katlı binaların iç içe olduğu bir semtimiz. Bu semtimiz modern şehirleşmenin tüm imkânlarına sahiptir. Gelişime açık olan Mahallemizde Organize Bölgesine bağlanan FSM Bulvarı yer almaktadır. Son yıllarda yapılan hizmet ve yatırımlar ile Melikgazili olmanın haklı keyfini yaşamaktadır”

Mahalle halkı ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Memduh Büyükkılıç, hemşerilerinin birlik ve beraberlik içinde sevdikleri ve aileleri ile nice mutlu bayramlara erişmesi temennisinde bulundu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …