AK PARTİ İL YÖNETİMİ TOPLANDI

akp il yönetimi (1) [640x480] akp il yönetimi (2) [640x480] akp il yönetimi (3) [640x480]akp il yönetimi (4) [640x480] akp il yönetimi (5) [640x480] akp il yönetimi (6) [640x480]İl Başkanı Ömer Dengiz’in görevden alınmasının ardından, Genel Merkez tarafından İl Başkanlığı görevine atanan Hüseyin Cahit Özden, oluşturduğu listenin Çarşamba günü genel merkez tarafından onaylanması sonrasında il yönetimi ilk toplantısını yaptı.

İlk toplantı tanışma ve kaynaşma havasında geçerken, genelde gençlerden oluşan il yönetiminde, ilçelerden tavsiye edilen ve Kayseri’de ikamet edenlerle birlikte, belediye başkan adayı olan isimlere de yer verildi. 50 kişiden oluşan il yönetiminde, 12 mühendis, 5 avukat, 3 mimar, 2 sanayici, 5 işletmeci, 1 doktor, 2 eczacı, 1 veteriner, 4 esnaf, 1 iş adamı, 5 ticaretçi, 1 turizmci, 1 kimyacı, 2 müteahhit, 1 diş hekimi, 1 mali müşavir ve 1 muhasebeci yer aldı.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, genç ve çalışma azmiyle dolu bir yönetim kurulu oluşturduklarını belirterek, “Önümüzde önemli bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bu seçimden il yönetimi olarak, Başkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı yolunda Kayseri’den yüksek bir oy oranı almasını sağlayacağız.” dedi.

Özden, Pazartesi günü yapılacak toplantı ile görev dağılımını yaparak, çalışmalara başlayacaklarını ifade etti.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …