Adalet Meslek Yüksekokulu İlk Mezunlarını Verdi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Adalet Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi.

ERÜ Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu konferans salonunda düzenlenen mezuniyet törenine, ERÜ Rektör Vekili Prof. Dr. İbrahim Uzmay, ERÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Kayar, ERÜ Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Murat Doğan, öğretim görevlileri, öğrenciler ile aileleri katıldı. Tören saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı. 41 öğrencinin hak kazandığı mezuniyet töreninde öğrencilerin sevinçli olduğu görüldü. Okulu birincilik ile tamamlayan Hatice Gönkek, mezuniyet kütüğüne plaket çaktı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Murat Doğan, okulun ilk mezun verdiğini belirterek, “Okulumuzda 55 öğrencimiz kayıt yaptırmıştı. Şu anda 111 öğrencimiz ile devam ediyoruz. Bugün burada ilk olmanın heyecanını yaşıyoruz. Adalet sistemi içerisinde çok önemli görevler üstlenecek öğrencilerimizi de görev almak üzere mezun ediyoruz” şeklinde konuştu.

Tören, mezun olan öğrencilerin keplerini atmasıyla sona erdi

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın