ACIBADEM KAYSERİ HASTANESİ 5. YILINI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLADI!

İlk hastalarını 23 Mart 2009 tarihinde kabul eden Acıbadem Kayseri Hastanesi, 5. yaş gününü büyük bir coşkuyla kutladı. 21 Mart 2014, Cuma akşamı Kayseri Hilton’da düzenlenen geceye; hastane yöneticileri, hekimler, personelin ve davetlilerin yanı sıra Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, AK Parti Kayseri milletvekili Dr. İsmail Tamer de katıldı.

Gecede; 1924 yılında Atatürk tarafından açılan Memleket Hastanesi’nin Acıbadem tarafından restore edilerek yine bir hastane olarak hizmete sunulmasını anlatan kısa film, davetlilerin duygusal anlar yaşamasına neden oldu.

“Dünyaya örnek bir model sunduk”

Gecede bir konuşma yapan Mehmet Ali Aydınlar, Acıbadem Sağlık Grubu’nun dünya standartlarında sunduğu kaliteli hizmet anlayışından söz ederek sözlerine şöyle devam etti:

“Acıbadem Sağlık Grubu çatısı altında, bugün 17 hastane ve 13 tıp merkezi bulunuyor. Ayrıca yine sağlık alanında hizmet veren çeşitli iştirak firmalarımız var. Bu haliyle Acıbadem, sağlığın her alanında bir bütün olarak hizmet verebiliyor. Dünyaya örnek olan bu ‘entegre sistem’, Acıbadem’in yarattığın bir farklılıktır. Bugün 15 binden fazla çalışanıyla Acıbadem, büyük bir ailedir”

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 2014 yılı hizmetlerinden de bahseden Mehmet Ali Aydınlar, bu yılın ilk günlerinde İstanbul’da 60 bin metre karelik Acıbadem Atakent Hastanesi’ni hizmete açtıklarını ve bu ayın sonunda da Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi’ni hizmete sunacaklarını söyleyerek hayata geçirecekleri çok sayıda proje hakkında bilgi verdi:

“2014 yılında Türkiye’nin en büyük hastanesi olacak Acıbadem Altunizade hastanemizin inşaatına devam ediyoruz. Yine bu yıl Türkiye’nin FIFA tarafından akredite edilen Türkiye’nin ilk ve tek sporcu sağlığı merkezi olan Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’ni çok daha büyük bir binaya taşıyarak yakın zamanda hizmete sunacağız.”

“Acıbadem Kalitesi ile hizmet sunuyoruz”

Gecede bir konuşma yapan Acıbadem Hastanesi Başhekimi ve Direktörü Dr. Ömer Akbeyaz ise Acıbadem ile Kayseri’de sağlık hizmetlerinde çıtanın yükseldiğini, ‘Acıbadem Kalitesi’nin Kayseri’ye taşınmasından duyulan memnuniyetten söz ederek sözlerine şöyle devam etti:

“Orta Anadolu’nun bu güzel kentinde sağlık hizmetlerinde Acıbadem’in yarattığı fark, her anlamda hissediliyor. Acıbadem, hem Kayseri hem de Orta Anadolu’daki diğer illerde yaşayanları kaliteli, nitelikli sağlık hizmetiyle tanıştırdı. Grubumuzun sunduğu bu hizmet anlayışı, Kayseri’de de sağlık hizmetlerindeki çıtayı yükseltti.”

Candan Erçetin’den teşekkürler

Gecede sahne alan sanatçı Candan Erçetin, şarkılarıyla konukların gönlüne taht kurdu. Sevilen pek çok şarkısının yanında çeşitli türküler de söyleyen Candan Erçetin konukların coşkusundan çok etkilendiğini belirtti ve Acıbadem’e teşekkür etti.  “Biliyorsunuz ben şarkıcılık yolumun başında arkeologtum. Bu nedenle tarihi yapıların önemini biliyorum. Acıbadem Sağlık Grubu’nun Memleket Hastanesi’ni restore ederek yine hastane olarak hizmete sunduklarını öğrendim.  Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyorum”  dedi.

Memleket Hastanesi’nin tarihinden bahseden Candan Erçetin, konserinin sonunda hastaneye atfen ‘Bir başkadır benim memleketim’ şarkısını söyledi.

 

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın