47. Yılda 47 aileye 47 “Gönül Elçisi”

Kayseri’nin Develi ilçesinde 1967 yılında kurulan ve 47 yıldan beri Eğitim hizmeti veren Develi Anadolu  İmam Hatip Lisesinin kuruluşunun 47. Yılında 47 aileye  “Gönül Elçileri” tarafından  Proje kapsamında yardım gerçekleştirildi.

Proje kapsamında toplanan kıyafetler ve gıdalar öğrenciler tarafından tasnif edilerek Verenel Derneği araç ve Personel desteği ile İlçe Merkezinde bulunan ve yine öğrenciler tarafından tespit edilen yardıma muhtaç ailelere dağıtıldı.

Proje Koordinatörlüğünü Fizik Öğretmeni Olcay Can’ın üstlendiği Projenin bir hafta gibi kısa bir sürede hazırlanıp neticelenmesinde 700 öğrencisi bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesinin Öğretmen ve diğer idarecilerinin de destekleri sağlandı.

Proje hakkında bilgi veren Okul Müdürü Murat Toprak; 47 yıldan beri eğitime hizmet veren Develi Anadolu  İmam Hatip Lisemizde  eğitim yanı sıra sosyal ve Kültürel etkinler de düzenleyerek öğrenci ve öğretmenlerimizin sosyal sorumluluklarına katkı sağlamayı hedefliyoruz dedi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın